Ccig - Wrocław

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Re: Ccig - Wrocław

Postprzez Wodzu » 12 Mar 2012, 09:53

hej,
Pracowalem w tej firmie rowno 70h, po szkoleniu, a dzisiaj dostalem wypowiedzenie, bo nie wyrabiam sredniej wymaganej ;] niby bylo powiedziane, ze kto sie stara, ma dlugi czas polaczen to na pewno nie zostanie wyrzucony. czyli nawet pensji za szkolenie nie dostane. Co o samej atmosferze moge powiedziec? Nie za wesolo, powiesz cos do drugiego konsultanta w czasie pracy, zaraz "wracaj do pracy". to, ze nagadales przed chwila 40min, rozmawiajac z trudnym klientem chcac go przekonac, nie wazne czy uda sie czy nie, nie masz tej chwili na odpoczynek, bo rozmawiac z nikim nie mozesz, jak wlaczysz pauze na monitorze (a musisz jak nie dzwonisz), to leci Ci czas z Twoich 20min przerwy na caly dzien, idziesz do kibelka, musisz wlaczyc pauze. koniec koncow na caly dzien masz tyle przerwy, zeby zjesc kanapke, napic sie szybko kawy ( ktora nie zawsze zreszta dostajesz, bo automat raz kase zjada i nie oddaje, raz zamiast kawy leci sama woda). Ale sami ludzie ktorzy tam pracuja na sluchawce, sa bardzo przyjemni i nie ma tak, ze rywalizuja o umowy, chociaz Ci, ktorzy maja wiecej umow, np 4-5 dziennie, maja jeszcze gorzej niz Ci, co podpisza 2. dlaczego? 2 to wymagane minimum dziennie. czasem sie zdaza, ze ktos nie podpisze umowy, wiec team leader goni tych lepszych, skoro im dobrze idzie, nadrobcie umowy jeszcze za kolegow, zeby caly team mial dobry wynik. A majac taki wynik po 5 umow dziennie, sprobuj poprosic o dzien wolnego... marzenia. Ty jestes dobrym pracownikiem, to siedz w pracy i trzaskaj umowy, gowno ich obchodzi ze juz zrobiles 3x wiecej niz "musisz" zrobic, masz robic dalej i koniec. Ogolnie jestescie tania sila robocza i tyle.
Powodzenia;]
Wodzu

Re: Ccig - Wrocław/Opole

Postprzez studenciak » 12 Mar 2012, 13:03

Tak czytam i czytam i jakoś nie kumam...
Jedni piszą, że super inni, że dno... ja właśnie wybieram się by rozpocząć pracę w oddziale w Opolu.
Zastanawiam się o co chodzi czy faktycznie jest tak beznadziejnie, czy tylko sfrustrowani tak piszą.
Jak wiadomo nic za darmo nie dają, więc pracować trzeba, a jaka to praca, to każdy wiedział po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, więc o co kaman???
Że kradną sobie umowy, dokumenty, pewnie tak samo jak w każdej innej pracy, więc jak ktoś nie pilnuje swego interesu to jest dupa...
Czas pracy i przerwy, pewnie jak w każdej innej firmie jest to ustalone, sam decydujesz jak to wykorzystasz...
Wiec skoro jest tak źle, to po co tam pracujecie, a skoro jest tak fajnie, to czemu pozwalacie innym tak pisać o "waszej firmie"???
Wyrzucają po pierwszych dniach pracy??? trochę dziwne bo nie sądzę, żeby ktoś poświęcał czas na szkolenie tylko po to by zaraz kogoś wywalić, a na to miejsce wziąć kogoś innego do nowego szkolenia... może jednak chodziło o coś innego...
a skoro jest tak źle to czemu nie pogadacie z dyrektorem, on chyba jest tam najważniejszy, nie z managerem tylko z dyrektorem, mu chyba powinno najbardziej zależeć na "dobru pracownika"
studenciak

Re: Ccig - Wrocław/Opole

Postprzez peas » 12 Mar 2012, 13:46

no gdyby było z kim pogadać to może i tak,
ale od dłuższego czasu nie ma u nas dyrektora jeden z managerów go zastępuje o ile to można tak nazwać.
Opierdala się i tyle, chodzi rozkazuje i nic z tego nie wynika, a niestety prawdą jest że ogólnie atmosfera i ludzi z którymi się pracuje są OK, bo tak samo jak ty zostali oszukani i puki nie znajda innej pracy to są i faktycznie można nawiązać fajne znajomości, ale ogólnie kierownictwo oszukuje na każdym kroku, cisną o wyniki, najlepiej żebyś nie miał w ogóle przerwy i faktem jest, że jak ktoś nie sprzeda w pierwszych momentach pracy na słuchawce to go wywalają - niestety firma nie dba o pracowników. Gdyby to się zmieniło to pewnie wielu z nas zostałoby w tej firmie na cały okres studiowania, a może i po...
Ogólnie managerowie i ich wsparcie trenerskie i administracyjne są największą słabością tej firmy i to w każdym oddziale - niestety.
może jak kiedyś znajdzie się taki głupi coby objąć stanowisko managera oddziału to coś tu się zmieni, ale w to też jakoś wątpię, bo ta firma jest chyba niereformowalna pod tym względem, co pokazały inne oddziały po zmianach na stanowisku dyrektora oddziału
więc reasumując firma do dupy, na przetrzymanie, na chwilę zanim nie znajdziesz czegoś innego więc jak nie masz noża na karku to nie polecam, a jak już musisz to się nie przywiązuj i nie zwracaj uwagi na to co jest w koło rób swoje i uciekaj jak najszybciej i jak najdalej
peas

Postprzez ok!!!!! » 14 Kwi 2012, 23:06

To i ja się wypowiem,
Macie bardzo płytki tok rozumowania!!!
Pracuję w tej firmie ponad 6 miesięcy, i nie powiem złego słowa!!!Zarobki bardzo fajne od kiedy tam pracuję to nigdy nie zarobiłem mniej niż 1200zł.a parcuje po 22 godziny w tygodniu bo wiecej nie mogę.Wystarczy pozytywnie sie nastawić, i wykonywać swoją prace, powinniście się cieszyć k**wa że nie musicie zapier***ć tylko siedzieć na dupie i gadać a to że przyjdzie przełożony i powie:"więcej umów"! to nie jest żaden mobbing.Ludzie ja osobiście przechodzę na awans i to jest gówno prawda co wy wypisujecie!!!!!
a przerwy- jeśli nie robisz wyniku to masz jej mniej, robiąc masz jej dużo więcej- a w sumie to zależy od menagera jak mam zły dzień i mam mało umów nikt na mnie nie krzyczy a przerwy mam nielimitowane na 6 godzin pracy potrafię mieć ponad 60/70 min. przerwy i nigdy nie miałem naliczonej kary.!!!!
ok!!!!!

Postprzez Gość » 26 Kwi 2012, 17:39

pracuja tam glownie hipsterzy. tm uwazaja sie za jakies bostwa antyczne

ogolnie zamknieci*
Gość

Postprzez Gość » 12 Wrz 2012, 09:21

Czy znacie osoby, które świetnie radzą sobie ze sprzedażą, osiągają wysokie wyniki w rankingach i chciałyby zrezygnować z pracy w Call Center?
Jeżeli tak, możecie na tym zarobić!
Więcej szczegółów po przesłaniu maila na adres spec_sprzedaz@prokonto.pl
Gość

Postprzez Mania » 29 Paź 2012, 11:39

Pracowałam w CCIG prawie trzy lata.w KOŃCU odeszłam i była to najlepsza decyzja w moim życiu. To co jest zapisane w umowie nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości prócz tego za jaką stawkę pracujemy.
Grafiki heheh elastyczne. Przykład Backoffice- zmuszanie do pracy w soboty i praca do ostatniej wprowadzonej umowy-także nigdy nie wiesz o której wyjdziesz. Ostatni dzień miesiąca- zakaz wyjśc na przerwę od 17 do 20- że coooooo przecież mam prawo wyjść kiedy mi sie podoba bo to przeciez moja przerwa!!! Wyznaczone godz przerw.Także to nie Twój żołądek dyktuje Ci godziny wyjść żeby coś zjeść tylko CCIG. Zakaz rozmów,weź w dłoń telefon i 28zł z wypłaty poleci. Kary za przekroczone przerwy,hmmmm a najlepsze gdy prosisz managera żeby Ci pokazał w który dzień miala miejsce ta sytuacja-zapomnij. Najlepsi są TM,którym się wydaje że doszli na sam szczyt a tak naprawdę poza tą pracą nie mają nic,lewą legitymację jako uczeń;D Często Nas zastraszano,jakieś śmieszne plany naprawcze,albo wywalano ludzi z dnia na dzień. Jak tyłka nie liżesz to jedyne co CIę ratuje to jak jestes naprawdę dobry i mają z Ciebie korzyść. Nie szanują ludzi,i firmą rządzi plotka nic więcej. ODRADZAM WSZYSTKIM TĘ PRACĘ.
Mania

Postprzez Gocha » 29 Paź 2012, 11:42

Życzę tej firmie UPADKU;D;D:D
Gocha

Postprzez Iga Poznań » 15 Lis 2012, 01:35

KOCHAM CCIG ! Szukam teraz pracy w call center w Poznaniu, i żałuję że nie ma tam oddziału tej firmy. Jak tam pracowałam to oczywiście zdarzało się że klęłam na wszytsko, ale wiadomo- tak zawsze jest w pracy. Zresztą nie bez powodu spędziłam na Pl. Bema 14 miesięcy na lajtowej pracy, przychodząc w różnym stanie i relaksując się w różny sposób na przerwach ;] Robisz swój cel i nikt się nie czepia, a jeżeli się nie nadajesz do tej pracy, to nie pierdol że zła firma, tylko szukaj innej roboty. Polecam CCIG każdemu kto chce pracować w call center.

Pozdrawiam obecnych konsultantów, TM, trenerów, szefostwo i najlepszego booma na świecie :D
Iga Poznań

Postprzez mexico » 20 Gru 2012, 13:40

Wszyscy co tu narzekają znając życie są na bezrobociu bo jak się domyślam żadna praca om nie odpowiada... zawsze możecie popracować fizycznie.. zobaczycie elastyczny czas zapierdolu...
mexico

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie o pracodawcach