Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez Pudernica » 05 Maj 2010, 12:41

Tu możesz zostawić opinie o pracy. Proszę napisz jak długo pracowałeś,
co podobało Ci się w firmie, a może coś należałoby zmienić.
Podane opinie powinny być prawdziwe, rzetelne.
Pudernica
 


Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez obserwator » 12 Maj 2011, 22:34

po pierwsze to jest kancelaria prawnicza tylko z nazwy, bo z prawem i kancelarią prawniczą nie ma nic wspólnego, równie dobrze mogą tam pracować osoby z wykształceniem zawodowym, bo do obdzwaniania całej Polski nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji. Z prawem ta firma nie ma nic wspólnego. to nie jest miejsce dla żadnego prawnika z ambicjami, a przede wszystkim prawnika szanującego się i na poziomie. Ta firma to zwykła firma windykacyjna,używająca pozaprawnych metod. zajmują się ściąganiem długów. wygląda to tak, że pracownicy piszą wezwania jednakowej treści do setek osób, przy tym wysyłają pisma tej samej treści do poszczególnej osoby nawet przez kilka lat, do tego dochodzi dzwonienie, pracownicy wydzwaniają do ludzi, żeby ich zmusić do zapłaty za niewiadomo co, i używają formułek; proszę podać mi swoje dane w celu weryfikacji, jak nie zapłacisz to cię zniszczymy itd itp, po którymś z tych licznych telefonów do danej osoby, wkurzy się i potraktuje ciebie jako parcownika i całą tę firmę jak zwykłe ścierwo i usłyszysz spierd.... buraku i inne epitety po adresem tej wielmożnej kancelarii. takich praktyk nie stosuje się w żadnych kancelariach, a przede wszytskim praktyk, gdzie wyprowadzeni z równowagi ludzie, którym zakłóca się spokój, sprzezywają cię, bo to świadczy o powadze firmy. także jeżeli pasjonuje cie praca idioty, to powodzenia
obserwator
 

Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez niedoszly terenowy » 24 Lis 2013, 10:46

amatorzy, zarozumiala ekipa ignorantow. proponowali mi stanowisko terenowego : - nie dostali mi prawidlowej umowy, nie okreslili warunkow i stawek na ulamkową część etatu, nie zareagowali kompletnie na moje prośby o uwzględnienie w umowie wyłączenia zakazu wykonywania działalości konkurencyjnej, nie poinformowali o tym czy przewidują zwrot kosztów dojazdu na szkolenie do wrocka. i wiele innych przedziwnych rzeczy. stawki - badziewne. z firm, z ktorymi mialem okazję współpracować to najgorsze warunki, najwięcej babrania się w "papierologii" po wykonaniu zlecenia, najniższe stawki, najgorszy kontakt ( olewanie, nieodpowiadanie na zadane pytania ). nie polecam.
niedoszly terenowy
 

Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez Przemianowali sie » 03 Lut 2014, 08:33

na vratislavia lex. Zmianie uległa jedynie nazwa. Reszta-badziew
Przemianowali sie
 

Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez Kalamazoo » 16 Gru 2016, 10:57

Właśnie otrzymaliśmy od Vratislavia Lex wezwanie do zapłaty rzekomej umowy z bankiem T-mobile na posiadanie jakiejś karty kredytowej, na której jest do zapłacenia ponad 80 zł. Osoby pracujące w Vratislavia Lex są bardzo niemiłe, opryskliwe i próbują weryfikować moje dane, na co nie mają prawa. Nie mają podstaw, żeby egzekwować spłaty bo nie było żadnej umowy. Nie chcą wysyłać podstawy długu czyli podpisanej przeze mnie umowy, bo takowej nie mają. T-Mobile wciskał bowiem karty na siłę przez telefon swoim abonentom. Odbije się to na ich haniebnej działalności bo zauważyłam wcześniej jak T-Mobile naciąga klientów. To istna próba wyłudzenia bo żadnej umowy z tym "bankiem" nie mam, a Vratislavia Lex próbuje wyłudzić pieniądze na podstawie nieistniejących prawnie umów.
Kalamazoo
 

Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez Mateusz » 28 Gru 2016, 18:00

Zapłaciłeś im? Bo dostałem takie samo pismo z wezwaniem do zapłaty a też nic nie podpisywałem. Przyszła kiedyś jakaś karta schowałem nawet nie użyłem.
Mateusz
 

Re: Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy - Wrocław

Postprzez Suhar » 19 Lip 2017, 00:54

Witam,
dziś załatwiłem sprawę, opiszę to może komuś pomogę...

Oczywiście zgodzę się z przedmówcami... Do tej kancelarii próżno dzwonić... No chyba że ktoś ma możliwość odwiedzić ich siedzibę, ja nie miałem... Na infolinii T-Mobile najpierw jest komunikat, że jeśli dzwonisz w sprawie pisma z tej kancelarii to dymaj się i dzwoń na numer z wezwania...
Napiszę od razu że w oddziałach Alior Banku oraz zwykłych T-Mobile nic nie załatwicie...
Z pomocą dopiero przyszedł mi punkt T-Mobile z okienkiem do obsługi bankowości... Ich wykaz możecie sobie sprawdzić tu: https://www.t-mobilebankowe.pl/mapa

Tam 3 osoby przede mną w tej samej sprawie :) Gość nawet już nie ukrywał że wie co jest na rzeczy... aż mi go szkoda było :) Ale konkretnie, ktoś napisał wcześniej, że nie da się zamknąć karty przed spłaceniem zaległości, nie prawda, Pan kulturalnie zamknął mi kartę, konto, coś dodatkowego "darmowego" i wystawił kwit na aktualne zadłużenie, które nic nie różniło się od tego na wezwaniu i powiedział że już nie będzie nic naliczone jeśli zapłacę do tego 3-go. Na wszystko mam potwierdzenia. Przelew zrobiony, jakby coś jeszcze z tego wynikło to na pewno się podzielę!


Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:54
Suhar
 


Wróć do Opinie o pracodawcach