kierowniczek które szkolą początkujących Pani K. Duda, Aneta

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

kierowniczek które szkolą początkujących Pani K. Duda, Aneta

Postprzez aldona 234 » 10 Maj 2017, 17:07

Dla mnie praca w firmie BITRON - Sosnowiec , a szczególnie na ELEKTRONICE jest okropna. Jak może Pani Katarzyna Duda która nic nie robi, a wydziera się jakby ją ugryzło. Taką bym wypierdoliła jak można się w ten sposób zachowywać w stosunku do nowych osób. Wyzywać, obrażać , zganiać na kogoś kto tego nie zrobił. Wszystko robiła żeby ta osoba żle wykonała pracę i nie nauczyć. Dla mnie taka osoba nie ma żadnego szacunku. Najgorsze w tym że Pani Aneta Brygadzistka ją w tym popiera dla mnie do skandal. A Pani Anka też nie lepsza, same nic nie robią tylko siedzą przy biurku i sobie gadają na przykład: kupiłam sobie mieszkanie remontuje , jak było na imprezie w weekend , ile alkoholu wypiłam kaca miałam. A szkolić początkujących nie chcą , traktują jak śmiecie france chodzące. Wytłumaczyć nie chcą pokazywać też nie . Nie wiem jak właściciele firmy BITRON mogą na to pozwalać. Powinni się tym zainteresować co tam się dzieje po naprawdę. Ta co tam przychodzi z jakość podpuszcza piękne 4 żeby nowe osoby bić po rękach i nie nauczyć niczego nie winne osoby brawo gratuluje pracowników. Taka osoba powinna wylecieć na zbyty pysk. ( Tylko nie pamiętają jak wół cielęciem był).
Powiem tylko tyle że mam nadzieję Pani Katarzyno Dudo że życie ci się odpłaci za to wszytko , tak jak pozostałym osobom świętej czwórce. Pracuje tyle lat ale pierwszy raz spotkałam się z ludzi którzy ani za grosz nie mają szacunku dla innych. Powodzenia.

Ostatnio podbity przez Anonymous, 10 Maj 2017, 17:07
aldona 234

Wróć do Opinie o pracodawcach