Nihil Obstat sp. z o. o.

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Nihil Obstat sp. z o. o.

Postprzez zdziwiony » 27 Lis 2013, 13:37

Od dłuższego czasu ukazują się ogłoszenie owej firmy tj. kancelarii "nihil obstat sp. z o. o. warszawa ul. dickensa". Miałem wątpliwą przyjemność kontaktować się z nimi. Poziom kultury pana "rekrutera" - ZERO. ale zajmijmy się stroną merytoryczną. firmą określa się jako ... kancelaria. a co znajdujemy w KRS ? Agenci i kierownicy rynku nieruchomości 65310000. na swojej stronce wypisują, że są największą kancelarią w PL, zatrudniają / współpracują z armią 170 prawników ( działają rok, strach pomyśleć czy do 2020 nie wyczerpie się przy takim progresie ilość prawników w PL ), zajmują się każdą dziedziną prawa. wczesniej byli "brokerami i maklerami gieldowymi" i firmę zarejestrowali w pęchcinie - jakaś wioseczka. w tym samym pęchcinie rejestrowali się jako ... 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Zaczyna się robić już smiesznie. Idziemy dalej, bo i po drodze jaką hurtownie prowadzili zdaje się :
cytat z ich strony: " Nad poprawną realizacją windykacji należności - oprócz prawników - czuwają także negocjatorzy terenowi oraz prywatni detektywi namierzający majątek dłużnika."
cytat z maila czlonka zarządu : "My przeprowadzamy postępowanie nakazowe i wspieramy egzekucję komorniczą, nie korzystamy z usług windykatorów terenowych więc nasza windykacja się różni"

ich propozycja pracy to komiwojażerka tudzież akwizycja. Pomimo tego, że zawarłem w mailu definicję z Kopalińskiego, szanowny rekruter nie pojął.

Sugeruję osobom, które nieopacznie wysłały do nich swoje CV wnioskować o usunięcie swoich danych osobowych. poniżej podpowiedz:
cofam Kancelarii Nihil Obstat Sp. z o.o.
ul. Karola Dickensa 27/91 02-382 Warszawa
Nip: 525-253-84-28
Regon: 146315070
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. /Dz. U. Nr 101, poz. 926 z
2002r./ o ochronie danych osobowych wycofuję zgodę na przetwarzanie oraz
przekazywanie innym podmiotom prawnym i osobom fizycznym moich danych
osobowych znajdujących się w waszych bazach danych tj.
Nihil Obstat Sp. z o.o.
ul. Karola Dickensa 27/91 02-382 Warszawa
Nip: 525-253-84-28
Regon: 146315070.
Jednocześnie żądam wykreślenia swoich danych
osobowych z waszych zasobów do dnia ....... Proszę powiadomić mnie o sposobie
załatwienia mojego żądania w formie pisemnej. W razie niedopelnienia
tego obowiązku poinformuję Głownego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
o bezprawnym przetwarzaniu, posiadaniu, moich danych osobowych.

Pismo zostanie przeslane w tym tygodniu listem poleconym

ja na moje pismo wprawdzie otrzymałem odpowiedz takiej treści:
"Proszę donosić, widać na co Pana stać. Sposoby prowadzenia biznesu na nagannym poziomie, nawyki wyjęte z charakteru wykonywania pracy. Nie robi to na mnie wrażenia, wyjątkowy banał. Proszę zakończyć tą żenadę bo to przekracza wszelkie pojęcie, Pana CV już dawno wylądowało w koszu."
zdziwiony

Re: Nihil Obstat sp. z o. o.

Postprzez Nihil Obstat » 14 Lut 2014, 19:00

Szanowny Panie Windykatorze Terenowy z Płocka. Nigdy Pan u nas nie pracował, nawet nigdy Pan nie był na rozmowie o pracę w naszej firmie. Więc na jakiej podstawie Pan zamieszcza swój nie elegancki wpis ? Tylko po jednej telefonicznej rozmowie, w której był Pan bardzo agresywny ?
Świadczy to o Panu jako o osobie odznaczającej się bardzo nisko kulturą biznesową, oraz bardzo zawistno-emocjonalnym podejściu do życia.

Nigdy osoby takiego pokroju, jak Pan nie pracowały u nas w Firmie i nigdy pracy nie dostaną, gdyż mogłyby sprawić wiele przykrości naszym Klientom.

Pragniemy Pana poinformować, że kolejne bezpodstawne oskarżenie pod adresem naszej Firmy, zmusi nas do podjęcia zadośćuczynienia na drodze sądowej.

Pragnę Pana poinformować, że naruszył Pan regulamin tej strony, a szczególności punkt 5.

Pozdrawiamy i Życzymy zmiany nastawienia do życia
Nihil Obstat

Postprzez zdziwony » 29 Mar 2014, 21:53

jesli w dalszym ciągu jesteście panstwo w posiadaniu moich danych osobowych oznacza to,że pomimo skierowanego do mnie pisma o usunieciu moich danych osobowych nie uczynilscie tego. Ten post jasno na to wskazuje. W związku z powyższym sprawa zostanie skierowana do GIODO. Wówczas zostanie zweryfikowana ta armia prawników zasiedlająca blok przy Dickiensa. Bardzo ciekawie też wygląda koperta adresowana i wysylana z owej największej kancelarii(wrzuce skan), sam text dotyczący sposobu usuwania moich danych też jest z lekka śmieszny i świadczący o waszym przeogromnym przygotowaniu i wiedzy. lepiej wam szlo z hurtownia pod ciechanowem ? posiadam rownież cała korespondencje mailową z panstwem. chętnie przedstawie ją w razie potrzeby:) Sądami mnie nie straszcie. Skierujcie wniosek.

http://zapodaj.net/1524d79fd3e05.jpg.html - tak najwieksza w kraju kancelaria adresuje listy.

http://zapodaj.net/e211959db8e6a.jpg.html - a tak merytorycznie pisze o tym w jaki sposob usunięte zostały moje dane

czekam na wezwanie z sadu. pozdrawiam serdecznie.
zdziwony

Postprzez zdziwiony » 29 Mar 2014, 22:12

http://zapodaj.net/312e7afe514bb.jpg.html - a tutaj podwójnie-po 1 obalam wasza teze jakoby nasze rozmowy były li tylko 1 telefoniczna. a po 2 - ten fragment maila wskazuje co oferujecie. i podtrzymuje-to akwizycja.

z niecierpliwością będę oczekiwał wezwania. mam nadzieje,że panstwo z równą niecierpliwościa będziecie czekać na inf. z GIODO
zdziwiony

Postprzez Gość » 30 Mar 2014, 12:44

Koperta adresowana wybitnie reka do piora nienawykla
Gość

Postprzez zdziwiony » 07 Kwi 2014, 19:43

no to jedziemy dalej

z jakimiz to profitami moga sie spotkac osoby zatrudnione w tej najwiekszej kancelarii. juz wyjasniam i wklejam ogloszenie jakie zamiescili :

http://zapodaj.net/bd5542e52c7da.jpg.html

1000 zl netto;) no i ten "bardzo duzy rozwoj w ramach firmy"

sadzicie,ze to wynagrodzenie jest niewielkie? otoz nie! ktora firma placi 1/5 swojego kapitalu zakladowego jako wynagrodzenie ? jedynie spolka nihil obstat z o.o. i tu na poparcie swojej tezy zamieszczam kolejny zrzut:

http://zapodaj.net/6253de0999884.jpg.html

i tu widzimy niebagatelna kwote 5 000 zl jako kapital zakladowy. mocne podstawy. nie odpowiadam za zawarte w internecie informacje. domniemuje,ze sa one prawdziwe/zgodne ze stanem rzeczywistym. jesli kapital jest inny to oczywiscie sprostujcie :D

a skad nihil obstat ma takie potezne srodki? otoz....spolka jako przedmiot dzialalnosci miala wpisane...a np. hodowla zwierzat, uprawy rolne, rybactwo :D no kino....ale podkreslam-te zapisy sa juz wykreslone.

http://zapodaj.net/33a5ba7f77ffe.jpg.html

wyslalem tez zapytanie do Trybunału Konstytucyjnego czy nie jest naruszane jego dobre imie poprzez informacje zawarte na stronie a dotyczace zatrudniania w waszej firmie bylych sedziow.
zdziwiony

Postprzez zdziwiony » 23 Kwi 2014, 16:01

czy ten przasnie stuningowany passacik kombiaczek w kolorku metalic to wozidlo ktoregos z szanownych prezesów? tedeik czy gaz?;) gustownie przyciemniane lampy:) full wypas from pechcin:) ale jak juz macie tych 170 prawnikow to moglibyscie nie tylko jablkami ich karmic;) szyldzik odmalujcie;) i chociaz tynkiem obrzuccie chatke. jak podjade na dickensa to niech pjetro czaj nastawi, pasztetowyj zakupi :) pogadamy:D
zdziwiony

Postprzez KM » 11 Maj 2014, 08:42

Według mnie Pan "zdziwiony" to straszny frustrat. Byłam na rozmowie w firmie Nihil-Obsat. Bardzo konkretni i rzeczowi ludzie, niekoniecznie praca moich marzeń, ale wrażenie bardzo pozytywne. Podejrzewam, że Pan "zdziwiony" byłby bardziej zdziwiony po wizycie na Dicensa :).
KM

Postprzez zdziwiony » 01 Cze 2014, 07:44

tak,tak-za 1000 zl;) tak jak umiescilem inf. z ogloszenia? a może konkretni w łowieniu ryb ( tak jak mieli wpisane w zakresie dzialnosci)? a moze ta konkretnosc wyrażała się w bezsensownej, dziecinnie naiwnie napisanej inf. o usunieciu danych ? czy moze konkretność polega na braku zrozumienia co to jest akwizycja ? czy moze konkretni bo kapitał wynoscił całe 5 k zł ? a może brak umiejętności formułowania zdan - "bardzo rozwój w ramach firmy"-swiadczy jaka to "konkretna" ekipa?;) a moze konkretne jest to jak tresc ze strony stoi w sprzecznosci z mailami od "szanownego". a na dickensa podjade. bedzie smiesznie:)
zdziwiony

Postprzez zdziwiony » 20 Cze 2014, 17:38

heja chlopaki, w tygodniu bede na dickensa :D
zdziwiony

Następna

Wróć do Opinie o pracodawcach