przez Kolor » 29 Gru 2014, 12:03
niestety, zgadzam się z tymi/negatywnymi opiniami, harówka i maksymalne wyciskanie - 2, 3 połączenia na minutę, a mimo to kierowniczka krzyczy, że nie jest wyrobiona dzienna norma i należy "dzwonić" więcej. Wypłaty tylko po wyrobieniu dziennej stawki, która jest strasznie wysoka i zakłada sprzedaż, co najmniej 5 najtańszych produktów dziennie, co w konsekwencji - w ogóle nie jest możliwe.
Już pomijając fakt sprzedaży dość specyficznego asortymentu - leczniczych plastrów na stopy (??? - niestety, ale czysta lipa, a do tego cena niebotyczna) marmurowych noży, ceramicznych patelni i glinianych garnków, to atmosfera, stanowisko pracy (tyle komputerów, za to 0 wentylacji, i ewentualnie zepsuty wentylator do pooglądania), no i zaplecze socjalne (klitka przysposobiona z pomieszczenia przeznaczonego na blokową łazienkę), wiele sobie mają do zarzucenia.
Odradzam, przynajmniej się nie będziesz stresował. A co się tyczy zarobków, to w ogóle nie wiadomo, czy wyrobisz ustalona normę, więc choć nie masz pieniędzy, to wcałe nie wynika - choć podejmujesz wyzwanie - Że coś w ogóle zarobisz.
Odradzam
Pozdrawiam.