Petro Net - Kraków

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Re: Petro Net - Kraków

Postprzez o kurna » 13 Paź 2016, 17:40

zblokowane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o kurna
 


Re: Petro Net - Kraków

Postprzez mirek kubisiak ciota » 16 Lis 2016, 23:40

EUROEKO
Chciałem ostrzec przed "firmą" EUROEKO, BEST POWER, EKO FUTURA, PETRO EKO (nazw jest wiele, z tego względu, że właściciel co jakiś czas zmienia nazwę firmy ogłaszając niewypłacalność, wyżej wymieniłem kilka ostatnich nazw owych "firm") znajdującej się na ulicy Gromadzkiej w Krakowie. Właściciel ma swoje stacje benzynowe również w Budzowie, Szycach, Nad Drwiną (Rybitwy) oraz Myślenicach. Siedziba owej "firmy" znajduje się jednak na ul. Gromadzkiej i tam pracowałem. Właściciel był wielokrotnie karany przez PIP za nie ubezpieczanie swoich pracowników, jednak to go nie powstrzymywało przed tym co czynił do tej pory. Wypłaty dostawaliśmy do ręki w gotówce przed czym Pani "Księgowa" napisała na malutkiej karteczce ile Ci się należy o ile było tyle pieniędzy w kasie, bo wynagrodzenie musieliśmy sobie uzbierać z utargu. Jeśli nie uzbierałeś - to zbierałeś dalej na kolejnych 24 - godzinnych zmianach. Stawka - 4zł/h. praca 240 godzin miesięcznie. Kiedy na stacji zwolnił się kierownik zostały mi narzucone jego obowiązki. Jeśli się nie sprawdzałeś - zjeba i potrącenie pieniędzy z wypłaty. Przewinęła się tam masa ludzi. Jeśli podczas inwentaryzacji wykryto błąd np. +5 puszek piwa TYSKIE, -5 puszek piwa ŻYWIEC piwa, których było za dużo zostały przyjmowane dokumentem PW (Przychód wewnętrzny) a wartość piw, których brakowało zostawała potrącona pracownikom. Właściciel zadłużony u dostawców - stąd brak towaru na półkach. Musiałem się tłumaczyć przed dostawcami tysiące razy, że nie ma pieniędzy na spłate faktury za towar ponieważ owe pieniądze musiałem sam uzbierać w kasie (ruch na tej stacji jest nikły spowodowany wysokimi cenami paliw). Paliwa były dostarczane wielokrotnie na mauzerach ze stacji MPO przez pracownika gospodarczego, który oprócz prawa jazdy kat B nie posiadał żadnych innych uprawnień. Wielokrotnie brakowało na stacji paliwa stąd zapowietrzone dystrybutory. Naprzeciw stacji na ul. Gromadzkiej znajduje się biuro gdzie przesiaduje szef i jego "pracownice biurowe". Zdarzało się dość często, że szef wpadał w alkoholowe szaleństwo i mieszkał przez kilka dni w biurze non stop pijąc do nieprzytomności i tak w kółko - nachodził mnie pijany w nocy na stacje, brał flaszkę wódki, kilka piw i wracał do swojego biura. O ostatniej wypłacie oczywiście można zapomnieć.
Autor: Czarna lista pracodawców Kraków i okolice o 23:04
mirek kubisiak ciota
 

Re: Petro Net - Kraków

Postprzez kubisiak » 16 Lis 2016, 23:44

m kubisiak złodziej pedofil gwałciciel zboczeniec oszust psychiczny alkoholik wykonczy kazdego kto mu zaufa tak jak kutas wykonczyl swojego starego a jego synowie wyrzekli sie go i pozmieniali nazwiska bo wstydza sie tego pojeba !!!
kubisiak
 

Re: Petro Net - Kraków

Postprzez nudne » 17 Lis 2016, 15:08

ale ściema ha,ha,ha
nudy, nudy, nudy
wiecznie to samo, a kubisiok już dawno wszystko sprzedał i ma was pewnie głęboko w dupie ha,ha,ha
byście przynajmniej przyjechali na gromadzką i zobaczyli co tam sie dzieje !!!!!!!!!!
a nie pierdolili smutki o tym jacy jesteście FRAJERZY !!!!!!!!!!!!!!!!!
i daliście sie wydymać jakiemuś gostkowi, który żyje se napewnojak lord
a wy gołodupce szczekacie tylko jak skopane psy ha,ha,ha


H y C e L
nudne
 

Re: Petro Net - Kraków

Postprzez niefrajer » 18 Lip 2017, 22:14

to ten sam gostek co juz pisal wcześniej na mk
dupek siedzi po nocach bo sie dał wydymać, chuj go szczela, onanizuje sie wpisami na portalach ...
płacz maleńki, płacz dupku tyle ci zostalo, jak sie dałeś orżnąć matoleeeee
to że wypisujesz jak cie dymano, to świadczy ze jestes cwelem do dymania ... rznij walenty, az mu sperma pojdzie w pietyyyyy uuuuu...niewydymany !!!!!
niefrajer
 

Re: Petro Net - Kraków

Postprzez dostawca materiałów » 15 Sty 2018, 10:45

Witam,
nie wiem jakim jest pracodawcą, ale na pewno warto zwrócić uwagę, że klientem jest kiepskim.
Nie zapłacił za dwie dostawy materiałów na budowę - sprawa została właśnie skierowana do sądu.
Jeśli podobnie robi interesy ze swoimi pracownikami, to szczerze współczuję wszystkim, którzy będą mieli nieprzyjemność u tego pana pracować.
Pozdrawiam,
dostawca materiałów
 

Poprzednia

Wróć do Opinie o pracodawcach