MPM CONSULTING DS GROUP

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

MPM CONSULTING DS GROUP

Postprzez BYŁY PRACOWNIK » 19 Lip 2017, 00:30

NIGDY W ŻYCIU NIE IDŹCIE DO TEJ FIRMY !!!!!!!!! OSZUŚCI, WYZYSKIWACZE ETC. ETC. PRACOWAŁEM TAM NIECAŁE 2 MIESIĄCE, MOŻE OD POCZĄTKU...

PIĘKNE ŚCIEMNIANIE O AWANSACH, O MEGA DUŻYCH ZAROBKACH, 2 TYSIĄCE TO NIBY MOŻNA LUZEM ZAROBIĆ (CHYBA W 2 MIESIĄCE). PRACA PO 13-14 GODZIN, CZASAMI PRZYJEZDZAŁO SIĘ O 21:30 AUTOBUSEM Z BYDGOSZCZY, CZASEM PRACOWAŁO SIĘ GDZIE INDZIEJ - WYJAZDY PO 150 KM. NIBY ZA UMOWE 20 ZŁ, Z CZEGO JAK JA SIĘ PRZEKONAŁEM 50 % MOŻE PRZECHODZI, NICZYM NIE POTRAFIĄ UDOKUMENTOWAĆ TEGO JAKIE UMOWY RPZESZŁY JAKIE NIE, ZWYKŁE KSERO POKAZUJĄ ZROBIONE W EKSELU, KTÓRE DZIECKO 8 LETNIE UMIE ZROBIC I TO NIBY DOWÓD TWOJEJ PRACY...PRACOWAŁEM SOLIDNIE CAŁY CZAS A OSZUKALI MNIE NA ILOŚCI UMÓW, POD KONIEC JAK JUŻ SIĘ ZWOLNIŁEM TO ZAMIAST WYLICZONYCH RPZEZE MNIE MINIMUM 500ZŁ DOSTAŁEM 100ZŁ...NIBY KLIENCI ZREZYGNOWALI, CO SIĘ OKAZAŁO MOGĄ NAWET POWYŻEJ 10 DNI REZYGNOWAĆ, A WIĘC PIENIĘDZY NIE DOSTANIE SIĘ, W PRZECIĄGU TYGODNIA ZWOLNILO SIĘ 3/4 PRACOWNIKÓW, BO ZAUWAŻYLI CO SIĘ DZIEJE I JAK LUDZI WYZYSKUJĄ, KAŻDY ZOSTAŁ NA KILKASET ZŁOTYCH OSZUKANY, KOLEŻANKA NAWET NA 900 ZŁ, KOLEGA NA 1000ZŁ, STANOWCZO ODRADZAM, NA WŁASNYM PRZYKŁADZIE, WCZEŚNIEJ BYŁ TO DS GROUP, SPRAWDŹCIE OPINIE !!! FIRMA CZĘSTO ZMIENIA NAZWE ZE WZGLĘDU NA NEGATYWNE OPINIE W INTERNECIE. NIEKOMPETENCJA, OSZUSTWO I MANIPULACJA !!!!!!!!!!!!! BĘDE WSZYSTKO ROBIŁ, ABY ZAJĘŁA SIĘ TYM PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY!!!!!!! WWYZYSK MŁODYCH LUDZI !!! SZANOWNI MENADŻEROWIE I WICE PREZEDENT... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:30
BYŁY PRACOWNIK

Wróć do Opinie o pracodawcach