PrimeSoft Polska

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Re: PrimeSoft Polska

Postprzez Kolega2 » 27 Gru 2012, 13:37

Lokalizacja to rzecz bardzo względna :P Generalnie praca wymagająca, ale dobrze płatna
Kolega2

Postprzez Fizyk » 11 Sty 2013, 15:37

Pracuję w primesoft trzeci rok. Jak na mnie to dosyć długo ;) Zakres obowiązków odpowiada moim kompetencjom. Fajnie, ze mamy angielski przynajmniej się podszkolę.
Fizyk

Postprzez Faany » 19 Lut 2013, 11:15

Mój okres zatrudnienia w primesoft wyniósł ponad 4 lata. Potem chciałem już coś zmienić w życiu, wyjechałem z kraju. Znajomi się bardzo dziwili, bo - trzeba to przyznać, była to praca z atrakcyjną pensją, benefitami itp. Ja jednak byłem uparty :P. Mimo to wspominam lata w psp w pozytywnym świetle - z paroma kolegami mam kontakt do dzisiaj, byliśmy naprawdę zgraną ekipą.
Faany

Postprzez Maveli Action » 13 Mar 2013, 12:22

Zarobki mają niezłe, projekty ciekawe, ale wymagające zaangażowania. Ludzie potrafią działać zespołowo a to bardzo ważne jest. Myślę, że praca tu to mocny punkt w CV.
Maveli Action

Postprzez Klekotka » 15 Mar 2013, 14:54

dizzzzy napisał(a):
> Witam,
> pracowałem w primesoft parę ładnych lat, muszę przyznać, że pracy miałem
> dużo, ale szło to w parze z wysokimi zarobkami. Atmosfera w zespole -
> fajna, szefostwo wymagające, ale sprawiedliwe i życzliwie. Generalnie nie
> miałem większych problemów.

sprawiedliwość i życzliwość to moim zdaniem największe plusy :D
Klekotka

Postprzez Etola Biały » 12 Kwi 2013, 12:19

plusy pracy w PSP:
- projekty - przynajmniej te z którymi mam styczność są ciekawe,
- ludzie - tu nie trzeba nic dodawać

minusy:
- to jednak Poznań a nie Warszawa, wolałbym pracować w stolicy mimo wszystko.
Etola Biały

Postprzez Atleet » 07 Maj 2013, 12:52

pracuję od niedawna, jestem jeszcze w okresie adaptacji, czekam na "grubsze" zadania. Ogólnie: jest w porządku, wynagrodzenia spływają terminowo, kontakt z szefostwem dobry. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
Atleet

Postprzez Faany » 05 Lip 2013, 10:59

Chciałem pracować za granicą, ale ostatecznie zostałem w kraju. Zarobki są tu wszędzie mniejsze, ale wiadomo - tak jest w każdej branży. W Primesoft pracowałem dość krótko, ale nie było nudno. Widzę, że prą dalej naprzód, juz beze mnie :P bo zmieniłem branżę.
Faany

Ostrzegam przed tą pseudo-firemką!

Postprzez Krzysztof » 19 Lip 2017, 00:57

To co dostaniesz na umowie może nie być adekwatne z tym co jest w rzeczywistości (zaniżona kwota wynagrodzenia na umowie w stosunku do ustaleń). Firemka może nie mieć w zwyczaju podpisywać aneksów, gdy zmienią się ustalenia - pozostaje umowa "na gębę". Potem trzeba uważać co się mówi, żeby przelew nie był zaniżony;)
Gość z zarządu opanował do perfekcji umiejętność dawania obietnic, za którymi nic nie ma. Ta firemka to takie miejsce na drodze zawodowej, o którym potem mówisz: "Tam to był dopiero burdel!".

Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:57
Krzysztof

Poprzednia

Wróć do Opinie o pracodawcach