Orbit Gaz s.c. - Bytom

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Orbit Gaz s.c. - Bytom

Postprzez Maślanka » 06 Maj 2010, 09:16

Tu możesz zostawić opinie o pracy. Proszę napisz jak długo pracowałeś,
co podobało Ci się w firmie, a może coś należałoby zmienić.
Podane opinie powinny być prawdziwe, rzetelne.
Maślanka
 


Re: Orbit Gaz s.c. - Bytom

Postprzez anonim » 16 Lip 2013, 04:28

Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas, jedno jest pewne - nie poznałem osoby która byłaby zadowolona z współpracy z szefostwem. Przede wszystkim firmę prowadzi trzech szefów – dwóch z nich kompletnie się nie dogaduje a trzeci nie ma bladego pojęcia jak funkcjonuje firma (rozstawia wszystkich po kontach próbując w ten sposób udowodnić, że ma „coś” do powiedzenia). Ogólnie czysty wyzysk (najniższa krajowa na umowie, kary pieniężne, nadgodziny za które nie uraczysz złotówki no i oczywiście pełna dyspozycyjność = brak poszanowania prywatnego czasu pracownika).
Co najzabawniejsze założę się, że pozytywne opinie pisane były właśnie przez któregoś z właścicieli (albo na ich polecenie). W firmie i owszem zawsze było dużo pracy - to nie miejsce dla leniwych ale pojęcie „uczciwy pracodawca” jest tym ludziom zupełnie obce. NIE POLECAM !!! To firma dla ludzi o mocnych nerwach, lubiących niepewność i brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, nie wspominając już o obietnicach premii, które są tylko pustymi słowami. Próby ubiegania się o respektowanie praw pracownika kończą się puentom: „nie podoba się ??? to wypad !!! na Twoje miejsce jest dziesięciu innych!”
anonim
 

Re: Orbit Gaz s.c. - Bytom

Postprzez ciag » 18 Sie 2013, 13:34

muszę z przykrością potwierdzić że pozytywne opinię są wyssane z palca. Nie polecam brania tej firmy jako potencjalnego źródła utrzymania.
ciag
 

Re: Orbit Gaz s.c. - Bytom

Postprzez monter i spawacz » 19 Lip 2017, 00:28

jeśli uderzacie na stanowisko fizyczne wypada umieć spawać (TIG na zewnatrz a lut twardy w środku, nie potrzeba certyfikatów, choć sa mile widziane) można zarobić na godzinę około 10 na rękę, z naprawde dobrym spawaniem nawet wiecej, placone jest regularnie. nadgodzin można wyrobić dużo (150% stawki), normą jest praca od 7 do 18-19, dojazd z firmy na miejsce pracy jest wliczany do czasu pracy za co nalezy pochwalic szefa. zdarzają się delegacje z dietą, tam praca po 12 godzin jest regułą. jeśli komuś odpowiada stawka godzinowa i rodzaj pracy (jak to na budowach, przy czym stygnięcia spawów i tak nie przyspieszysz więc jesli ogarniacie na bierzaco mozna pozwolic sobie na dosc czeste przerwy). przestrzegam jednak niedoswiadczonych chlopaczkow lub inteligentow ktorzy chca dorobic - jesli szef zaproponuje okres probny, ustalcie z nim stawke godzinowa na reke NA GODZINE a nie platnosc za miesiac bo zalamiecie sie jak zamiast wymarzonych 160 godzin w miesiacu za najnizsza przyjdzie wam wbic 260 ze stawka ponizej 5zl/godz - !!! UMOWE BIERZCIE NA PISMIE OD RAZU JAK ZDECYDUJE SIE WAS ZATRUDNIC !!! - umowa zlecenie ze stawka 7-8 zl/godz na reke na 2 tyg powinna wystarczyc zeby was sprawdzic.


Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:28
monter i spawacz
 


Wróć do Opinie o pracodawcach