WEB-PROFIT S.C. - Katowice

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

WEB-PROFIT S.C. - Katowice

Postprzez juiu » 30 Lip 2011, 23:46

Nie polecam - sprzedawanie linków sponsorowanych przez telefon, marne wypłaty, niska kultura osobista kierowników(nie wszystkich, na szczęście), bardzo wysokie plany/targety, które mało kto osiąga. Nie warto.
juiu

Re: WEB-PROFIT S.C. - Katowice

Postprzez najlepszy » 23 Gru 2011, 03:41

Nie zgodzę się z tym wpisem. To jest praca w handlu, jeżeli ktoś nie potrafi spełnić planu, to niestety nie nadaje się do tej pracy! Jak wiadomo za nic nie robienie nikt nie będzie płacił. Trzeba się wykazać, a wypłata jest naprawdę super, dodatkowe prowizje i uśmiech kierownika na co dzień :)
najlepszy

Postprzez Marcin » 06 Maj 2012, 00:56

Praca w handlu więc wiadomo trzeba mieć wynik, to podstawa aby się utrzymać. Ja pracowałem tam krótko ale złego słowa nie powiem na tą firmę, powiem więcej życzę wszystkim takich szefów i kierowniczki ! Atmosfera w pracy dobra, ludzie ogólnie nastawieni bardzo pozytywnie aż szkoda że nie udało mi się tam dłużej utrzymać. Polecam z czystym sumieniem każdemu tą firmę.
Marcin

Postprzez ja » 05 Lut 2013, 21:00

Firma ok. szefowie widać że się starają ale niestety po kierownikach z przypadku tego nie widać, zamiast pracy zakupy na allegro itp. ty masz mieć wyniki i głowy im nie zawracać.
ja

Postprzez motylek » 28 Maj 2014, 17:31

Właściciele firmy rewelacyjni , warunki umowy i prowizje rewelacyjne, sama praca nie wymaga większych umiejętności jak dobre zaprezentowanie towaru klientowi przez telefon oraz oczywiście umiejętność przedłużania współpracy z tym klientem. Niestety tak jak poprzednik muszę zwrócić uwagę ,że jedynym pomyleniem w tej firmie są kierownicy grup. Tym tematem powinni zainteresować się Właściciele firmy, których pozdrawiam.
motylek

Postprzez Anonimowy » 30 Paź 2014, 23:11

Ja też pozdrawiam właścicieli i życzę powodzenia, mimo że już nie współpracujemy. Jesteście w porządku. Z tego co słyszałem to w pewnych tematach też zrobiliście duże porządki. Powodzenia! MK
Anonimowy

Postprzez motylek » 12 Sty 2015, 17:58

Witam ponownie, chciałam napisać tu jeszcze jedno - nie wiem jak wygląda sytuacja teraz i kto jest kierownikiem - natomiast wszystkie ewentualne zawirowania w firmie zmieniłyby się na + gdybyście zatrudnili osoby na stanowiska kierownicze w tym kierunku wykształcone - z tego co Pamiętam to na 3 kierowniczki , które pracowały tam kilka lat temu nadawała się i to jeszcze z wielkim !? bo (w 80%) jedna dziewczyna - reszta to osoby totalnie z przypadku ! Ja byłam zmuszona można powiedzieć do odejścia przez kierowniczkę ! nie będzie mnie poniżać tego typu osoba! Najpierw niech się dokształci potem porozmawiamy ! WŁAŚCICIELI I OCZYWIŚCIE DZIAŁ TECHNICZNY POZDRAWIAM.
motylek

Postprzez Były_ » 19 Lip 2017, 00:43

Minęło już trochę czasu, a ja obecnie gdzie indziej. Nie mniej to była bardzo fajna przygoda. Polecam.

Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:43
Były_

Wróć do Opinie o pracodawcach