PS SOLUTIONS WARSZAWA

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Re: PS SOLUTIONS WARSZAWA

Postprzez BYŁY PRACOWNIK » 05 Maj 2015, 16:25

pracowałem w tej firmie i NIE POLECAM JEDNO WIELKIE OSZUSTWO< TE POZYTYWNE KOMENTASRZE TO CHYB APISZE ANIA TOMCZAK, ALBO MACIEK KOŃSKI !!!
ŚMIEJĄ SIĘ Z CIEBIE NA KAŻDYM KROKU, A CO DO WYPŁAT TO RACJA NIE WYPŁACAJA NA CZAS, NIE ZROBISZ DANEGO WYNIKU TO CI POTRAFIĄ UCIĄĆ PREMIE !!! JEDNA WIELKA ŚCIEMA Z TĄ FIRMĄ , A REJF TO OSTATNIA KANALIA KTÓRA TYLKO BAWI SIE LUDŹMI, STRACH TAM IŚĆ, BO JAK NAWET BEDZIESZ CHCIAŁ SIE ZWOLNIC TO NIE WIADOMO CZY WYPŁATE DOSTANIESZ, POZDROWIENIA DLA GŁUPIUTKIEJ MARCELI, KTÓRA NIE WIE NA CZYHM POLEGA SPRZEDAŻ A STARA SIĘ DOUCZAĆ INNYCH, ALE NIESTETY JEJ TO NIE WYCHODZI!!!
UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY JAK NAJSZYBCIEJ.POZDRAWIAM
BYŁY PRACOWNIK

Postprzez pracownik 1. » 06 Maj 2015, 07:27

Praca w PS SOLUTIONS jest ciekawa i szczerze mówiąc mnie zadowala. Pensja wypłacana na czas, nie wiem skąd to ciśnienie. Firma tworzy ciekawe projekty, wynagrodzenie jest przyzwoite a atmosfera w pracy jest jak wszędzie. Są lepsze i gorsze dni ale nikt nikogo nie katuje. Pracuje od paru miesięcy, jak czegoś nie wiem zawsze mogę zapytać.
pracownik 1.

Postprzez Dominikawaw » 06 Maj 2015, 08:10

Ludzie skąd w was tyle nienawiści? Zaręczam wszystkim, że firma jest wypłacalna, co więcej rozwija się i nie zapomina o pracownikach. System premiowania wynagradza trudy pracy, panuje miła atmosfera a kierownicy działu zawsze pomagają jeżeli mam z czymś problem.
Dominikawaw

Postprzez Mateusz26q » 07 Maj 2015, 14:52

Pracowałem w tej firmie przez 3 mc, nie mam zastrzeżeń, pieniądze trochę słabe ale zawsze wypłacane na czas. Atmosfera w pracy raz jest lepsza a raz gorsza, nie ma reguły pewnie jak w każdej pracy.
Mateusz26q

Postprzez MANIAK » 08 Maj 2015, 09:17

Pracuje w tej firmie i jestem średnio zadowolony, niby pieniądze i atmosfera są w porządku ale czegoś mi brakuje. Praca w dziale call center to nie jest szczyt moich ambicji a niestety nie mam obecnie szerszych perspektyw. Praca dobra dla studentów i początkujących na rynku pracy.
MANIAK

Postprzez Ewelina11 » 10 Maj 2015, 10:57

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie, słyszałam wiele dobrych opinii o niej i sama nie wiem co mam myśleć. Co wy o tym sądzicie, jakie zarobki na dziale call center? Moja koleżanka pracuje jako programista i nie narzeka.
Ewelina11

Postprzez DoEweliny » 10 Maj 2015, 11:43

Ewelina nie zastanawiaj się tylko składaj cv póki są jeszcze miejsca. Atmosfera jest super pieniądze są dobre na początek a później zawsze możesz starać się o podwyżkę ;)
DoEweliny

Postprzez Idiota » 10 Maj 2015, 11:45

Według mnie praca w tej firmie to słabe doświadczenie w moim życiu. Niby atmosfera i ludzie byli ok a pieniądze satysfakcjonujące ale ile można siedzieć na telefonie. To raczej nudne i męczące zajęcie.
Idiota

Postprzez mario167a » 19 Lip 2017, 00:49

Mówcie co chcecie ja jestem zadowolony. Codziennie idę do roboty z myślą że robię to co lubię. Zarobki mnie zadowalają, mam dużą swobodę w działaniu i nie siedzi mi ktoś ciągle na głowie. Same plusy

Ostatnio podbity przez Anonymous, 19 Lip 2017, 00:49
mario167a

Poprzednia

Wróć do Opinie o pracodawcach