TFLS - Warszawa

Znajdziesz tutaj prawdziwe i rzetelne opinie o pracodawcach

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez xyz » 05 Sty 2016, 10:25

Witam,

jakiś rok temu pracowałam w sekretariacie szkoły TFLS dość długo i niestety nie mogę potwierdzić tych wszystkich pozytywnych opinii pisanych na przeróżnych forach przez pracowników. Przez czas w którym pracowałam nie było ani jednej zadowolonej z pracy dziewczyny, która była w TFLS, 99% osób które było zatrudniane metodą zamydlania oczu ( np. w moim przypadku zostało powiedziane, że praca dziennie trwa 8 h, na umowie godzin pracy w ogóle nie było,a później okazało się, że jednak jest to 9 h dziennie ) składało wymówienie po maksymalnie 2 tygodniach. Dziewczyny, które ostały się na dłużej po prostu miały silniejsze nerwy, ale w efekcie długotrwałego znoszenia mobbingu, krytyki, codziennego przelewania złych emocji na pracowników i przenoszenia na nich swoich osobistych problemów czy porażek oraz oczywiście ciągłego komentowania za plecami jak i na forum, składały wymówienie. Oczywiście obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia PRZY UMOWIE ZLECENIE (co się oczywiście wyklucza, ale nie w przypadku TFLS :]) Ogólnie warunki są masakryczne. Dostajesz marne pieniądze, jeśli chcesz podwyżkę to najpierw musisz znieść szereg upokorzeń, bo szef musi udowodnić Ci, że wcale na podwyżkę nie zasługujesz, a jak już ją dostaniesz to marną (bo bardzo ciężkie czasy mamy i firma na siebie nie zarabia) a później przy każdej nabliższej okazji usłyszysz, że dostajesz pieniądze za beznadziejną robotę i że nie powinno Ci być płacone. Wszystko co ważne dla pracownika - dni wolne, podwyżka - wszystko jest przyznawane (O ILE JEST) z przeogromną łaską. Wypłaty zawsze na czas, to duży atut, ale cóż się dziwić - 1300 zł za 9h x 5 dni w tygodniu to całkiem niezły wyzysk na pracowniku A ZYSK DLA PRACODAWCY ;). Jedyny plus to płacenie na czas. Jesli chodzi o atmosferę to jest dramatyczna, ze strony szefa i niby Pani szefowej z recepcji. Wszyscy się do Ciebie uśmiechają a później obrabiają i mówią, że nic nie robisz. Rotacja pracowników OGROMNA. Darmowe szkolenia? Nie ma opcji, przez cały okres, który pracowałam, nie UZYSKAŁAM NAWET PROPOZYCJI PÓJŚCIA NA JAKIŚ KURS. Prywatna opieka medyczna? Może ze 2 razy się zdażyło, że któraś z dziewczyn była chora i była w krytycznym stanie i wysłał ją do lekarza, za którego zapłacił ( a później to wypominał, że to zrobił przez kolejne miesiące ). Wolne? ZA KAŻDYM RAZEM BYŁ Z TYM PROBLEM, albo była pół godzinna pogadanka że nie można wziąć wolnego, albo pozwalano, a później jednak zmieniano zdanie i stawiano ultimatum - albo będziesz w pracy albo Cię wyrzucamy. Dodatkowo masakrycznie dużo nadgodzin, nieodpłatnych oczywiście.

Mogłabym tak pisać godzinami, ale szkoda czasu, po prostu uważajcie dziewczyny na tą pracę, to istny horror.

PS. Lektorzy również nie są zadowoleni, są podobnie traktowani jak pracownicy :)
xyz
 


Re: TFLS - Warszawa

Postprzez Piotr » 07 Sty 2016, 16:11

Od dwóch lat jestem lektorem w TFLS i jestem bardzo zadowolony z pracy w tej szkole. Dziwi mnie opinia xyz. Bardzo dobrze mi się tam pracuje. Nie narzekam na zarobki. Atmosfera jest bardzo fajna i jakoś nigdy nie miałem problemów z wolnym, a zdarzyło się kilka awaryjnych sytuacji.
Ze swojej strony jak najbardziej polecam TFLS.
Piotr
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez magma » 09 Sty 2016, 09:29

pierog napisał(a):
> Bardzo dobry pracodawca, uczciwy i wyrozumiały. Nigdy nie miałam problemów
> z wynagrodzeniem czy dniem wolnym. Miła atmosfera w pracy jest dla mnie
> najważniejsza, a w TFLS właśnie tak jest. Z przyjemnością chodzi się do
> pracy. Polecam

Mam takie same odczucia co do pracy w TFLS. Pracodawca godny polecenia.
magma
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez AgnieszkaK » 20 Sty 2016, 11:23

Dobry i uczciwy pracodawca. Nie mam żadnych zastrzeżeń !
AgnieszkaK
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez aldona » 21 Sty 2016, 13:50

Faktycznie, tez miło wspominam pracę w tfls. Teraz jestem na wychowawczym ale pewnie jeszcze tu wrócę ze względu na panującą atmosferę.
aldona
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez Marlena » 24 Sty 2016, 15:04

Pracowałam w TFLS i polecam. Rzetelny i uczciwy pracodawca.
Marlena
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez DanielK » 25 Sty 2016, 20:22

Jeśli jakiś lektor pracuje tu ponad 14 lat ( a są tu tacy np JA ) to znaczy że chyba źle tu nie jest. A znam nawet jedną z koleżanek która pracuje w tfls 20 lat :) WIĘC KAŻDY SAM SOBIE ODPOWIE NA PYTANIE CZY JEST TO DOBRY PRACODAWCA I CZY WARTO TU PRACOWAĆ :)


aldona napisał(a):
> Faktycznie, tez miło wspominam pracę w tfls. Teraz jestem na wychowawczym
> ale pewnie jeszcze tu wrócę ze względu na panującą atmosferę.
DanielK
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez Beata » 05 Lut 2016, 14:42

Ja mogę pochwalić się 5-letnim stażem w TFLS. Jestem zadowolona z pracodawcy. Atmosfera bardzo fajna!
Beata
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez shea » 12 Lut 2016, 20:37

Bardzo dobry pracodawca. Mam dobrą umowę i dobrze mi się tam pracuje. Polecam.
shea
 

Re: TFLS - Warszawa

Postprzez Magda » 22 Lut 2016, 11:04

TFLS to według mnie dobry i uczciwy pracodawca. Wypłata na czas i miła atmosfera w pracy - ja polecam pracę w TFLS :)
Magda
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opinie o pracodawcach